Patri medzi najlepšími aj v roku 2018!

„Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.“ (Dan Brown)

Mountain Fight / 21.04.2018

Sport / Ženy:

  1. miesto:
    TLACHÁČOVÁ Sabina
    0:38:58,7
  2. miesto:
    ONDRUŠKOVÁ Mária
    0:43:23,6
  3. miesto:
    BISTIAKOVÁ Sarah
    0:48:02,5

Sport / Muži:

  1. miesto:
    MIKOLASEK David
    0:31:59,6
  2. miesto:
    RANDA Juraj
    0:32:52,3
  3. miesto:
    PALLO Maximilian
    0:36:08,7

Warrior / Ženy:

  1. miesto:
    HUDOKOVÁ Smiona
    0:45:21,7
  2. miesto:
    BUROŇOVÁ Veronika
    0:47:06,0
  3. miesto:
    HAJOSTEKOVÁ Simona
    0:47:32,8

Warrior / Muži:

  1. miesto:
    ŠKRAPKO Kristián
    0:36:13,8
  2. miesto:
    JURČO Miroslav
    0:36:37,6
  3. miesto:
    FRKO Juraj
    0:38:56,1

Legend/ Ženy:

  1. miesto:
    MAHÚTOVÁ Lenka
    01:52:06,1
  2. miesto:
    KYZEKOVÁ Dominika
    01:57:47,9
  3. miesto:
    MAHÚTOVÁ Katarína
    01:58:01,5

Legend/ Muži:

  1. miesto:
    RAJNIAK Michal
    00:57:27,0
  2. miesto:
    CENIGA Peter
    00:59:23,0
  3. miesto:
    LUKÁČ Miroslav
    01:02:19,6

Stadium Circle / 16.06.2018

Sport / Ženy:

  1. miesto:
    JONÁKOVÁ Zuzana
    0:34:13,5
  2. miesto:
    PÍŠOVÁ Andrea
    0:38:42,6
  3. miesto:

Sport / Muži:

  1. miesto:
    KOVÁŘ Vladimír
    0:25:31,3
  2. miesto:
    ROZSÍVAL Marek
    0:29:23,5
  3. miesto:
    HUSÁRIK Lukáš
    0:31:31,3

Warrior / Ženy:

  1. miesto:
    BECHA Andrea
    0:36:32,8
  2. miesto:
    THIENELOVÁ Nikola
    0:39:29,8
  3. miesto:
    BAZSÓ Judit
    0:46:04,6

Warrior / Muži:

  1. miesto:
    SRNSKÝ Daniel
    0:26:37,2
  2. miesto:
    HOPLÍČEK Ondŕej
    0:27:53,2
  3. miesto:
    OTRUSINA Ondřej
    0:28:13,0

Legend/ Ženy:

  1. miesto:
    DSQ
  2. miesto:
    DSQ
  3. miesto:
    DSQ

Legend/ Muži:

  1. miesto:
    LUKÁČ Miroslav
    0:47:06,7
  2. miesto:
    MIKOLASEK David
    0:51:08,0
  3. miesto:
    HOTAŔ Vladislav
    0:53:37,7

Day Zero / 21.07.2018

Sport / Ženy:

  1. miesto:
    TUŠŠOVÁ Dominika
    0:58:01,6
  2. miesto:
    PÍŠOVÁ Andrea
    0:58:51,7
  3. miesto:
    KOVÁČOVÁ Jana
    1:04:12,4

Sport / Muži:

  1. miesto:
    KAŠÍK František
    0:37:13,7
  2. miesto:
    BOROŠ Gabriel
    0:39:42,1
  3. miesto:
    MIKOLÁŠEK David
    0:40:21,1

Warrior / Ženy:

  1. miesto:
    HUDOKOVÁ Simona
    0:55:25,1
  2. miesto:
    VALKOVÁ Zuzana
    1:02:10,4
  3. miesto:
    DUDEKOVÁ Patrícia
    1:05:37,6

Warrior / Muži:

  1. miesto:
    HAMRAN Matej
    0:51:43,4
  2. miesto:
    ČIRIK Ján
    0:51:52,3
  3. miesto:
    GOBERSCHITZ Jaroslav
    0:52:10,3

Legend/ Ženy:

  1. miesto:
    TEHLÁROVÁ Vladimíra
    2:06:03,7
  2. miesto:
  3. miesto:

Legend/ Muži:

  1. miesto:
    CHRAPPA Richard
    1:19:25,1
  2. miesto:
    LUKÁČ Miroslav
    1:20:55,1
  3. miesto:
    MILATA Paskal
    1:23:05,3

Night Vision / 18.08.2018

Sport / Ženy:

  1. miesto:
    PÍŠOVÁ Andrea
    0:43:03,7
  2. miesto:
    LALIKOVÁ Erika
    0:50:37,6
  3. miesto:
    DAMRÉLYOVÁ Nikoleta
    0:51:19,3

Sport / Muži:

  1. miesto:
    VREŠTIAK Milan
    0:37:15,4
  2. miesto:
    BEŇA Tomáš
    0:37:55,0
  3. miesto:
    ĎURÍČEK Juraj
    0:41:14,5

Warrior / Ženy:

  1. miesto:
    IVANOVÁ Ivana
    0:53:14,8
  2. miesto:
    BEŇOVÁ Adriána
    0:56:11,9
  3. miesto:
    HALČÍNOVÁ Terézia
    1:00:27,0

Warrior / Muži:

  1. miesto:
    MIKOLÁŠEK Dávid
    0:37:13,3
  2. miesto:
    FERENCZ Adrián
    0:43:05,1
  3. miesto:
    PACÁK Mirec
    0:45:22,8

Legend/ Ženy:

  1. miesto:
    TEHLÁROVÁ Vladimíra
    1:40:55,0
  2. miesto:
    MAHÚTOVÁ Lenka
    1:51:03,2
  3. miesto:
    KROLIKOVÁ Simona
    2:14:09,6

Legend/ Muži:

  1. miesto:
    LUKÁČ Miroslav
    1:06:55,1
  2. miesto:
    ADAMEC Jakub
    1:07:44,0
  3. miesto:
    TAKÁČ Vladimír
    1:10:57,9

Legion Weight/ 15.09.2018

Sport / Ženy:

  1. miesto:
    GAŠPARÍKOVÁ Alica
    1:09:44,8
  2. miesto:
    KUNOVÁ Žofia
    1:10:29,2
  3. miesto:
    GUNDOVÁ Lídia
    1:10:54,9

Sport / Muži:

  1. miesto:
    MIŠENČÍK Michal
    0:39:18,5
  2. miesto:
    ALFÖLDI Martin
    0:40:07,4
  3. miesto:
    MAŇKO Marián
    0:41:49,6

Warrior / Ženy:

  1. miesto:
    MICHNOVÁ Monika
    0:49:56,0
  2. miesto:
    IVANOVÁ Ivana
    0:53:39,6
  3. miesto:
    BECHA Andrea
    1:04:40,5

Warrior / Muži:

  1. miesto:
    PAGÁČ Daniel
    0:37:40,3
  2. miesto:
    PAGÁČ Vladimír
    0:41:39,2
  3. miesto:
    MICHNA Jozef
    0:44:45,5

Legend/ Ženy:

  1. miesto:
    HUDOKOVÁ Simona
    1:40:18,2
  2. miesto:
    POPADICOVÁ Michaela
    1:52:24,6
  3. miesto:
    TEHLÁROVÁ Vladimíra
    1:59:43,1

Legend/ Muži:

  1. miesto:
    LUKÁČ Miroslav
    1:16:43,5
  2. miesto:
    TAKÁČ Vladimír
    1:18:31,2
  3. miesto:
    POSPÍŠIL Patrik
    1:33:29,1

Najlepšie umiestnenia v roku 2017

Mountain Fight / 15.04.2017

Elita:

  1. miesto:  Miroslav Lukáč
  2. miesto:  Michal Rajniak
  3. miesto:  Richard Chrappa

Ženy:

  1. miesto:  Eszter Hortobágyiová
  2. miesto:  Bronislava Mrákavová
  3. miesto:  Nikola Berčíková

Muži:

  1. miesto:  Miroslav Melich
  2. miesto:  Tomáš Počai
  3. miesto:  Patrik Krajcovic

Day Zero / 06.05.2017

Elita:

  1. miesto: Kubik Zoltán
  2. miesto: Veréb Ladislav
  3. miesto: Bogár Peter

Ženy:

  1. miesto: Pelikánová Jana
  2. miesto: Schmausová Anna
  3. miesto: Bazsó Judit

Muži:

  1. miesto: Lancko Pavel
  2. miesto: Mazán Tomáš
  3. miesto: Hrivnák Lubomír

Legion Weight / 24.06.2017

Elita:

  1. miesto: Pavel Jozef
  2. miesto: Cích Rastislav
  3. miesto: Pavlovec Marek

Ženy:

  1. miesto: Tehlarova Vladimira
  2. miesto: Schmausová Anna
  3. miesto: Bazsó Judit

Muži:

  1. miesto: Širo Samuel
  2. miesto: Bohm Lukáš
  3. miesto: Ščasník Adam

Night Vision / 12.08.2017

Elita:

  1. miesto: Michal Rajniak
  2. miesto: Miroslav Lukáč
  3. miesto: Eszter Hortobágyiová

Ženy:

  1. miesto: Mariana Brňáková
  2. miesto: Martina Kolibárová
  3. miesto: Zlatica Reváková

Muži:

  1. miesto: Ján Ľupták
  2. miesto: Martin Ľupták
  3. miesto: Jakub Adamec

Stadium Circle / 30.09.2017

Elita:

  1. miesto: Martin Hromada
  2. miesto: Jakub Adamec
  3. miesto: Lukáš Tyl

Ženy:

  1. miesto: Lenka Butorová
  2. miesto: Marcela Musílková
  3. miesto: Tereza Dvořáková

Muži:

  1. miesto: Daniel Srnský
  2. miesto: Domonik Pisarovič
  3. miesto: Adam Ščasnik